Kdo jsem?

Jmenuji se Ivana Švábková

Především jsem ženou, manželkou a matkou tří dětí, které jsme vychovali společně s mým manželem Milošem. Jsem na straně Pravdy, i když se dnes nenosí.

Metaforicky řečeno -  Mohu být semaforem pro ty, kteří se dostali na křižovatku ve svém osobním městě nebo zavlažovacím systémem ve vaší vyprahlé zahradě.

 • Základy psychologie jsem prošla během studií na obchodní akademii a na střední škole. Dále pak v akreditovaném kvalifikačním programu Pracovník v sociálních službách v Consolidated Group Care. A na katedře psychologie u doc. Čačky na Masarykově univerzitě v Brně.
   
 • Absolvovala jsem lektorský výcvik Rodičovské výchovy v Centru pro rodinu v Brně, akreditovaný MŠTV s následnými supervizemi.
   
 • Absolvovala jsem terapeutický výcvik na CŽV na Masarykově universitě - Arteterapii, jejím garantem byl Doc. PhDr. Otto Čačka, který byl i garantem výuky vývojové psychologie na katedře psychologie Pedagogické fakulty Masarykovy univerzitě v Brně.
   
 • Prošla jsem odbornými semináři o postabortivním syndromu objevujícím se v důsledku prožitého umělého potratu. Odborné přednášky v oblasti výchovy dětí s LMD.
   
 • Podstatným způsobem mě ovlivnilo duchovně - teologicky zaměřené studium v Biblickém centru Word Of Life v Brně a absolvování večerní třísemestrové Biblické školy Didaché.

       Další doškolování - osvědčení z XIII. Mezinárodní konference NEST - New Expirience for Survivors of Trauma, 2015

 

Mám za sebou mnoholeté zkušenosti v práci s dětmi i dospělými.

Naše rodinná hudební produkce - album Je čas...

Poslechněte si naše písničky

   Nardový olej
Ticho nepospíchá

V případě Vašeho zájmu CD koupit, nám napište a my Vám CD pošleme poštou v jakémkoliv množství.

 Celý výtěžek ze zakoupených CD, je použit na provoz centra.

Děkujeme.

Přejeme neobyčejný zážitek.

 

Více o naši hudební dílně zde