Reference - Efektivní rodičovství

Se synem jsem bohužel zůstala sama, a tak jeho výchova byla pro mne velice náročná. Doslova jsem volala S.O.S. Pak se objevila paní Ivana s nabídkou tohoto kurzu. Neváhala jsem a nelituji. Ukázalo mi to cestu, způsob i naději na lepší život. Kurz byl velice zajímavý, naučný i zábavný. I pro mne, jakožto vyčerpanou matku – relax! Jsem za něj velice vděčná. „Děkuji paní Ivano“. 
 
Šárka – 1 dítě
 
V kurzu probíhal živý proces dynamického sebepoznávání. Usvědčení jak jsme schopni sdílet se, reagovat, naslouchat. Odhalila jsem některé vzorce svého jednání.
 
Bezdětná Jana
 
 
Děkuji moc, za povzbuzení, za zklidnění a obrovský náboj do běžného života. Deo gratias!!!
 
Jiřina – 3 děti
 
 
Kurz obsahoval spoustu jednoduchých a účinných návodů, jak přistupovat nejen k dětem, ale i k jiným lidem. Jen to uvést do praxe!!:-)
 
Martina – 3 děti
 
 
Já, jako maminka dvojčátek, jsem nutně potřebovala pomoc, jak vychovávat své děti, jak s nimi komunikovat. Proto jsem velice ráda, že jsem se tohoto kurzu zůčastnila. Moc děkuji.
 
Jiřina – 2 děti
 
 
Dobře investovaný čas, kterého nelituji. 1. lekce byla plná slz, ale každou další jsem jen rozkvétala a čerpala naplnění. I když nejsem zatím maminkou, naučila jsem se mnoho dobrého i sama pro sebe. Těším se na dobu, kdy budu také rodičem.
 
Věrka – bezdětná
 
 
Na seminářích s Vámi jsem si uvědomila, jak důležité je dětem naslouchat, vnímat jejich pocity a sdílet je s nimi. Velkým přínosem byly hrané scénky, kdy člověk úplně jinak vnímá a zároveň i reaguje na určité situace, kdy je na té druhé straně - v roli dítěte. A zkušenosti druhých jsou 
k nezaplacení. Byla to pro mne příjemná posezení s Vámi i v kruhu přátel, na která budu ráda vzpomínat.
 
Ilona 3 děti
 
 
Velice děkujeme za příležitost načerpat mnoho inspirace na kurze, který pro naše rodičovství znamenal doslova úplný začátek a start, když jsme kurz začínali v očekávání děťátka a během měsíců se nám narodilo. Osobnost a obdarování lektorky Ivany přispívala k úžasné atmosféře
povzbuzování, vzájemné služby mezi účastníky a sdílení zkušeností v otevřenosti a důvěře.
 
Martin+Monika
 
 
Nejvíc se mi líbila naše první rodinná rada – setkání, ze které byly úplně nadšené naše starší děti, ( což mne velice příjemně překvapilo), moc jsme se nasmáli a byl to krásně strávený společný čas. Paní Ivano, moc děkuji za Vaše vedení. Jsem šťastná, že jsem Vaším seminářem
prošla. Všechno mě moc bavilo. Cítím radost a nadšení. Pomohla jste mi objevit samu sebe a dala mi naději do příštích dnů. Díky. Jsem vděčná.
 
Ivana – 4 děti
 
 
Tři věci, které se mi nejvíc líbily : 1. Skupina maminek, která se sešla v našem kurzu, každá z nich byla vyjímečná žena. 2. Otevřenost s jakou jsme ke všemu přistupovaly, i slzy byly povoleny. 3. Rady, které v praxi fungují, až to často člověka překvapí. Děkuji za vytvoření bezpečného prostoru, vlídnou náruč a pohlazení na duši.
 
Vlaďka 2 děti